Dinah Rodrigues v Praze

V loňském roce byla autorka hormonální jógy Dinah Rodrigues v Centru hormonální jógy na školení lektorů už podruhé. Tento rok se na ni můžeme opět těšit. 

Podmínky k přijetí do lektorského kurzu:

-       Potvrzení o absolvování rekvalifikačního kurzu klasické jógy v minimálním rozsahu 200h(kurz musí být k datu přihlášení ukončený!!! Požadujeme kopii diplomu/certifikátu) - v ČR odpovídá 2. trenérské třídě,

-       znalost anglického jazyka minimálně na komunikativní úrovni (kurzy probíhají v anglickém jazyce a test je také v anglickém jazyce)

- Přihlašujte se na níže uvedený email pouze v případě, že splňujete VŠECHNY požadované podmínky k přijetí!!! Výjimky neakceptujeme.

Termín Kurz Přihláška
1.- 4.7.2018
1.-2.7. Level I.
3.-4.7. Level II., III.
Hormonální jógová terapie
pro ŽENY 
dinah-inprague@seznam.cz
6.-9.7.2018
6.-7.7. Level I.
8.-9.7. Level II., III.
Hormonální jógová terapie 
pro DIABETIKY
dinah-inprague@seznam.cz
11.-14.7.2018
11.-12.7. Level I.
13.-14.7. Level II., III.
Hormonální jógová terapie pro MUŽE  dinah-inprague@seznam.cz

Level I. pro veřejnost a zájemkyně/zájemce o lektorský kurz – výuka sestavy
Level II. písemný test (test obdržíte po uhrazení kurzovného na email)
Level III. školení lektorek/lektorů, závěrečná praktická zkouška

!!!Pro obdržení certifikátu je třeba úspěšně absolvovat všechny tři levely a složit závěrečné zkoušky!!!

 

CENY:

   
LEVEL I.-III.(celkem) 1500 euro / 39 000 Kč v.č. DPH
LEVEL I. 450 euro / 11 700 Kč v.č. DPH
LEVEL II., III. 1050 euro / 27 300 v.č. DPH

Milí přátelé,

  vzhledem k tomu, že Dinah Rodrigues navýšila ceny za lektorské kurzy a CENTRUM HORMONÁLNÍ JÓGY, s.r.o. se stalo v roce 2017 plátcem DPH, ceny lektorských kurzů s Dinah Rodrigues v roce 2018 jsou tedy vyšší oproti roku 2017. Po závazné přihlášce a uhrazení kurzovného obdržíte na Váš email fakturu a pokud jste plátcem DPH, můžete si DPH z ceny odečíst. Děkujeme za pochopení. Centrum hormonální jógy

STORNO PODMÍNKY: Pokud neobdržíme Vaši platbu včas (datum splatnosti na faktuře, faktura má splatnost 14dní), Vaše rezervace bude bez dalšího zrušena. Jako spotřebitel nejste oprávněn/a odstoupit od smlouvy o poskytnutí kurzu v souladu s § 1837 písm. j) občanského zákoníku a již uhrazená cena kurzu se nevrací, tj. storno poplatek je roven 100%. V případě, že se na kurz nedostavíte, nemáte nárok na vrácení peněz ani na výměnu neabsolvovaného kurzu za jiný.
 


Na kurz je třeba pečlivá příprava, doporučujeme absolvovat kurz/seminář s certifikovanou lektorkou HJT a pravidelně praktikovat. 

Doporučená literatura a další odkazy: