Zkušenosti žen s HJ

Účastnice semináře HJ:

 • Menstruaci jsem poprvé dostala poměrně brzy – už v 11 letech a měla jsem ji velmi nepravidelnou až úplně vymizela. Od 13 let jsem ji měla jen po injekcích a po prášcích – nejdříve Provera, pak hormonální antikoncepce. Když jsem antikoncepci vysadila, menstruaci jsem neměla. Zároveň mi nový gynekolog zjistil polycystické vaječníky. Otěhotněla jsem po stimulaci vaječníků a bohužel v pátém měsíci potratila. Dozvěděla jsem se o hormonální jógové terapii, přečetla jsem si na webových stránkách zdravotní problémy lektorky HJT, které byly velmi podobné mým, přestala jsem brát hormony a  přihlásila se na kurz HJT.Sestava mě velmi zaujala, je dynamická a zabere pouze 30 minut. Zároveň jsem pro její cvičení měla velkou motivaci. Cvičím ji až na pár výjimek každý den.  Po dvou týdnech cvičení jsem byla na ultrazvuku a gynekolog mi řekl, že mám polycystický už pouze jeden vaječník. Předtím říkal, že PCO vyléčit nijak nejdou. A včera jsem dostala menstruaci (bez jakýchkoli prášků, po 2měsících cvičení). Mám obrovskou radost a HJT každé ženě, která má podobné problémy, doporučuji a děkuji za HJT.
                                             
Eva 50let:                                                                                                                   
 • Milá Adélko, snažím se cvičit nejméně 3x týdně, zatím se to daří. Na cvičení se těším a provádím je většinou v podvečer, kdy mám na to klid. Problémy s návaly a horkem jsem už zvládla, únava je skoro taky pryč. Je to paráda. Jsem ráda, že jsme se setkaly a doufám, že se všem taky tak daří, jako mně. Držím palce a přeji hodně zdraví a úspěchů.
Ivana 44let:
 • Dobrý den, cvičím skoro každý den, cítím se výborně, zhubla jsem 8 kilo, ale s tím, že jsem začala i dost cvičit. Kvůli myomům jsem zatím na gynekologii ještě nebyla, tak pak dám vědět, ale při menstruaci probíhá vše v pohodě bez návalů a bolesti prsů.
Hana 48let (účastnice z ledna 2012):
 • Milá Adélko, posílám vám zpět vyplněný dotazník. Chtěla jsem vám napsat, že jsem moc ráda, že jsem se mohla vašeho kurzu zúčastnit. Nyní cvičím každý druhý den a cítím se po všech stránkách mnohem líp. Před zahájením kurzu jsem měla problémy s menstruací (dostávala jsem jí nepravidelně), měla jsem mírně sníženou funkci štítné žlázy, poslední půlrok jsem měla jsem také hodně suchou kůži a hlavně, co mě nejvíc trápilo, že mi půl roku hodně padaly vlasy. Už jsem začínala panikařit a bála se, že o ně přijdu.Teď po pravidelném cvičení se menstruace srovnala, problémy s kůží už nemám a vlasy sice stále padají, ale ne v takové síle jako dřív. Takže jsem spokojená a věřím, že se vše časem srovná úplně. Takže ještě jednou děkuji a přeji hodně spokojených a uzdravených klientek. Mějte se hezky,
Eva 34let
 • Dobrý den, cvičím sestavu pravidelně 3x týdne a musím říct, že premenstruační syndrom a deprese vymizely téměř úplně nebo jsou jen minimální. Navíc mám pocit, že jóga má velmi pozitivní dopad na mou imunitu. Spojila jsem totiž hormonální jógu s vysazením antikoncepce a také celkem zásadní změnou ve svém životě. Jenom si nejsem jistá jak jsem na tom s hormonálními hladinami, protože jsem nebyla v poslední době na testech. Jediné s čím po vysazení antikoncepce bojuji je výskyt akné. Každopádně jsem moc vděčná, že jsem tento typ cvičení poznala a že v tom můžu pokračovat. Je to už taková malá nezbytnost v mém životě.
Veronika 27let:
 • Ahoj Adél, ráda bych se touto cestou podělila o novinku, že jsem ve třetím měsíci těhotenství. Ráda bych ještě poděkovala za kurz HJT pod Tvým vedením. Byla jsi úžasná a HJT doporučuji a chválím všude, kde to jen jde. Nedala bych na ní dopustit a jsem pevně přesvědčená, že za současný stav vděčím právě jí.
Petra 34let:
 • Zdravím Adélo, mám pro tebe skvělé zprávy o tom, jak na mě zapůsobila hormonální joga. Mám za to, že ani jiné zprávy nečekáš :-) Před měsícem jsem se zúčastnila tvého semináře HJT. Skvěle strávený čas: Něco jsem se naučila, potkala se se správnýma ženskýma, odpočinula jsem si od rodiny a povinností s ní spojenými. Napsat ti jsem se rozhodla po měsíci, kdy jsem se snažila dodržet aspoň minimum (3x-4x/týden) a zvědavá, zda to teda opravdu pomáhá. Ještě připomenu, že jsem se přihlásila proto, že jsem měla potíže se štítnou a s menstruací ( nepravidelná, velmi bolestivá, PMS jako hrom, nálada hluboko pod psa ). A co se po měsíci nestalo! Nejenže jsem byla před menzes psychicky stabilní ( když se používá labilní, tak nyní použijeme stabilní :-D),ale také bez nalitých prsou a břicha. Menzes přišly po 28 dnech a přišly bezbolestně!!Juchůůůůůů!!!!!!!!!!Kdeže jsou časy, kdy jsem brala 2 tbl.Paralenu, a pak postupně přidávala 4 tbl. Brufenu. To cvičo je i ekonomicky výhodné :-D A člověk se pak cítí DOBŘE, spokojeně, vyrovnaně ( bo hormony sou vyrovnane, co?! :-D) Ono by normální smrtelník řekl, že funguje jakési to placebo a sugesce. Jenže já to mám i technicky změřené. S dcerou i manželem navštěvujeme homeopatku-skvělá ženská! Byla jsem u ní tento týden na kontrole a přeměření. Říkala, že u mě došlo k výraznému celkovému zlepšení stavu mého těla a že na štítné a na pravém polycyst.vaječníku nenaměřila nic. A co prý dělám. Popovídala jsem jí o tobě, "tvém" cvičení, a že se ho snažím cvičit. A ona na to, že je vidět, jak mi prospívá a mám ho i nadále provozovat. A že mi v tom fandí. Tož to celé mě dostalo na kolena! Že je to i technickými přístroji fyzicky měřitelné. Ono na tom fakt něco asi bude :-D Tož to teda budu dál cvičit, ale ne proto, že paní doktor řekla, ale proto, bo to robi fajně na těle i na duchu. S psychickou stabilitou souvisí zřejmě i to, že se konečně cítím jako Žena. Po porodu (jsem rok "po") se cítí ženy spíše matkami a pocit ženství je potlačen do pozadí. Tento stav může trvat až 18 měsíců A mě ten pocit ženství hodně chyběl. Ne že bych nebyla ráda matkou zdravých dětí, ale souvisí to spíše s pocitem spokojenosti sama se sebou. A ten pocit je úžasný. Být Žena (že by Superžena,Nadžena ? :-D), být dobrá (snad) manželka a být dobrá (snad) matka. Psala bych ti smajlíky, ale na mé email.stránce je nemám. A jsem teď po cvičení, takže mám bombastickou náladu a to sklouzávám ke svému buranskému a ostravskému humoru. Ale jinak jsem normální :-D Moc děkuju, že jsem tě potkala, žes mě něco naučila a pomohla. Přeju ti plno dalších úspěchů nejen v pracovní sféře, ale také v soukromé. A samozřejmě plno spokojených žen, které ti budou psát o pozitivních účincích HJT. Tvá práce ( možná i koníček ) má smysl. S pozdravem spokojená 
Katka:
 • Milá Adélo, již nějaký čas si říkám, že ti musím napsat krátkou zprávu o tom, co ty jistě slyšíš často, a to jak je HJT úžasná. O kurzu HJT jsem se dozvěděla od kamarádky a dodnes jsem jí za to vděčná. Kromě toho, že jsem si víkendový listopadový seminář minulý rok v Praze moc užila, tak jsem se hned pustila svědomitě do cvičení. Nejenom, že jsem se díky cvičení cítila plná energie, ale do měsíce jsem otěhotněla. Nevím, zda HJT má vliv i na samotný průběh těhotenství, ale já si ho od prvního dne užívám bez jakýchkoliv nevolností, špatných hladin hormonů a jiných komplikací. Všem kamarádkám, které jsou ve vleku nejrůznějších „clostíků“ tedy stimulujících hormonů, injekcí a následném stresu, HJT doporučuji a to zejména po vlastní, sice krátké, ale výživné, zkušenosti s klasickou medicínou. Takže ještě jednou díky.
Barbora  25 let:
 • Hezký den Adélko, hormonální jóga je skvělá a já těhotná, v šestém měsíci. :)   
Jana:
 • Zdravím Adélo, já jsem ten případ kterém jste velmi pomohla a za to vám chci velice poděkovat, ale ač jsem si pořád říkala že vám musím napsat tak jsem na to úplně zapomněla.  V březnu loňského roku jsem u vás byla na víkendovém kurzu hormonální jógové terapie, v té době jsem se snažila s partnerem o miminko a měla jsem diagnózu policystických vaječníků (byla jsem téměř rok po vysazení antikoncepce bez menstruace) a hormonální léčbou se mi to nechtělo řešit. Po vašem kurzu jsem poctivě asi dva měsíce cvičila a aniž bych to tušila, podařilo se nám hned otěhotnět. O tom že jsem těhotná jsem se dozvěděla až v 7 týdnu těhotenství. Vše probíhalo úplně bez problému a na silvestra -tzn. 31.12.2012 se nám narodil zdravý chlapeček. Velice vám děkuji, fandím vám v tom co děláte a přeji hodně úspěchů                                                                                                                           

Účastnice semináře HJT 29let:

 • Ahoj Adélko, píši po delší době  - ale musím ti napsat, jak dopadlo mé cvičení :-) V sprnu po půlročním cvičení jsem otěhotněla a nyní máme doma už měsíční holčičku. S ohledem na diagnozu, kterou jsem měla od doktorů - se dá říci, že to byl v podstatě zázrak. Takže můžu cvičení jen a jen doporučit, protože já mu vděčím za hrooooozně moc - za naše největší štěstí.
Účastnice dvouměsíčního kurzu HJT Věk: 27 let, diagnóza: úzkostně depresivní porucha s obsesemi, léčím se 5 let.
 
 • Již delší dobu bojuji s psychickými problémy, které loni na podzim vyústily až v hospitalizaci na psychiatrii. V té době byly mé obtíže rozjeté a já nevěděla, jak dál. Měla jsem ale velké štěstí, jelikož jsem se dozvěděla o hormonální jógové terapii od své kamarádky. Bez delšího přemýšlení jsem se přihlásila a doufala, že todle bude to, co mi pomůže. A ono to zabralo, mé očekávání předčilo naprosto má tajná přání... a to uzdravit se a uklidnit se Emotikona smile Nemohla jsem tomu uvěřit. Zkusím jen ve stručnosti popsat mé dosavadní potíže. Ne proto, že bych si stěžovala, ale protože chci nastínit svůj příběh a věřím, že spousta žen se v něm možná najde. Mé obtíže začaly jako reakce na dlouhodobý stres, onemocnění v rodině a pracovní tempo, které bylo vražedné. Neuměla jsem vypnout. Jistě s tím souvisí i perfekcionalismus a touha mít vše dokonalé. Teď už vím, že to nejde a je to hloupost Emotikona smile Má největší ataka, ale nastala před 7 měsíci, kdy se mi zhroutil svět. Trpěla jsem těžkými depresemi, kdy jsem nebyla schopna ničeho-vylézt z postele, umýt se, jít ven apod. Celé dny jsem proplakala a nevěděla, jak dál. Antidepresiva mi nezabírala a to deprese prohlubovalo ještě víc. Největší výčitky jsem cítila vůči manželovi, měla jsem pocit, že už nic nebude jako dřív a náš vztah směřuje díky mým problémům k rozvodu. To byly však jen mé domněnky. Teď již vím, že největší oporu jsem měla (a stále mám Emotikona smile v manželovi a rodině, neustále mi dodávali naději v lepší zítřky. Štěstí se však na mě usmálo ke konci roku, našla jsem si nového psychiatra, který odhadnul mé obtíže a naordinoval novou léčbu, která zabrala. S množstvím léků jsem hravě konkurovala svým babičkám Emotikona smile Stále jsem ale byla nespokojená, antidepresiva mi vzala veškeré emoce, snížila libido na bod mrazu, otupěla mě. Až hormonální jóga mi vše navrátila a pomohla mi vymazat a předcházet všem vedlejším účinkům antidepresiv (rozházení menstruačního cyklu, spuštění laktace, snížení libida). Sestavu cvičím denně, dle potřeby a času i vícekrát... občas, ale také vynechám Emotikona wink Vždy mi přinese velkou úlevu a klid. Náš vztah s manželem opět kvete a máme mnohem hezčí vztah než dřív a opět chuť se více sbližovat. A popravdě, takovou chuť a radost z milování jsem neměla nikdy dřív. Nyní s manželem chceme založit rodinu a těšíme se až se naše rodina rozroste o nového člena domácnosti. Dovoluji si říct, že mi hormonální jóga zachránila vztah, ale zejména život a sebedůvěru! Opět se mám ráda a to je nejdůležitější! Od toho se odvíjí vše ostatní! Vím, že nadále musím na sobě pracovat, protože mám velké dispozice k úzkostem a depresím a úplně se nevyléčím, ale já se rozhodla bojovat a to prostřednictvím hormonální jógy 
 • Milá Adélo,V patek jsem absolvovala kontrolu na endokrinologii. Uz 15 let se lecim se sníženou funkci štitné žlázy a konečne mam všechny vysledky v pořádku (krevní oběh, cukr i stitnou zlazu). Leky mam jen z důvodu plánování gravidity, jinak bych je nepotřebovala. Jupi!Hormonalni joga je zázrak a ja ti dekuji, ze jsi me ji naučila  Jinak cvičím od prosince 2014 3x tydne a vymizely mi všechny zdravotní problemy (migrény, premenstruacni syndrom, mam pravidelnou menstruaci i ovulaci:-) ) a zlepšily se mi i deprese a uzkosti. Jinak paní doktorka na endokrinologii znala HJ a ma spoustu pacientek, ktere ji cvičí a maji pozitivni vysledky. Závěrem bych doplnila, ze nejsem porad tak disciplínovaná a občas mi to ujede a necvicim nejaky cas. I přesto jsou vysledky znatelne stává se mi, ze názory druhých, jak cvičí každy den 1x-2x, ve me vzbuzují nejistotu. Ze 3x tydne je málo. Chtěla bych druhé zeny povzbudit, ze vysledky jsou vidět i u lajdaku z počátku jsem cvičila každy den cca 3 měsíce a pak začala polevovat. Poslouchám nyní sve tělo a nenutim se do cvičeni, ono si rekne az bude potřeba. Krásný den tobe i všem absolventkam HJ!
 • Krásné ráno Adélko,

  úplně nevím kde začít. Tak asi od toho, jak jsem se o Vás dozvěděla. Po roce a půl léčení mé neplodnosti, po několika IUI, hromadě hormonů v prášcích či injekcích, laparoskopické operaci, jsem se rozhodla, že si dám pauzu od všech lékařů přes ženství. V jedné internetové skupince mi Vás doporučily, že mi určitě pomůžete a nebudu se stačit divit, co cvičení HJT se mnou udělá fyzicky a psychicky. Moc se mi do toho nechtělo, protože jsem do té doby bezmezně věřila lékařům, ale jednoho dne nastal zlom, kamarádka zjistila těhotenství a najednou po ní bylo volné místo v kurzu - brala jsem to jako znamení a po místu hned skočila. Tímto jsem nastoupila do 2-měsíčního kurzu HJT. Na první lekci jsem šla se značnou obavou, co mě čeká, zda vše zvládnu apod... Tyto obavy byly naprosto zbytečné. Po skončení první lekce mi bylo líto, že je už po všem a moc jsem se těšila na lekci další. Na kurz jsem docházela s nadšením a vždy jsem se těšila. Cvičila jsem denně hned od začátku - protože cíl byl přece jasný - miminko. Když byl kurz u konce, skoro jsem chtěla zamáčknout slzu - bylo mi u Vás moc příjemně. Po skončení kurzu jsem cvičila dva další měsíce denně, poté obden... V polovině června jsem letěla na dovolenou a pak jsem nějak nemohla do svého rytmu naskočit, ale slíbila jsem si, že v srpnu se do jógy zase vrhnu... No a co se stalo? Vy už Adélko asi víte a nečekala jste nic jiného, ale jsem TĚHOTNÁ. Bože, po dvou letech ztracených nadějí jsem otěhotněla naprosto přirozeně, nečekaně. Zatím je vše v pořádku, vstupuji do druhého trimestru a doufám, že dojdu až k porodu :) Každému Vás doporučuji, moc jste mi pomohla. Tímto moc děkuji a přeji Vám spoustu dalších spokojených klientek. Mějte se báječně.

 • Ahoj Adélko, ráda bych po delší době od semináře sdílela svou zkušenost s HJ. Stejně jako spousta žen přede mnou, i já jsem nadšená a nechápu, jak může mít něco tak "obyčejného" jako cvičení tak zázračné účinky :-) Po pár týdnech cvičení sestavy jsem měla svoji první ovulaci - myslela jsem, že jsem ji třeba měla už dřív, jen jsem to nepoznala... Ale kdepak, poznávám ji až teď, ve svých 25 letech :-) Od první ovulace v březnu ovuluji pravidelně15.den cyklu. Ověřeno i ovutestem ;-) Menstruace chodí taky pravidelně jako švýcarské hodinky. O obojím se mi mohlo do té doby jenom zdát, a to jsem brala hormonů a hormonů. Údajně skvělé a ověřené bylinky mi taky nepomáhaly (včetně Gynexu), ale možná jsem je neužívala dostatečně dlouhodobě... No, každopádně HJ pomohla skoro hned. Hlavním důvodem, proč jsem se přihlásila na kurz, bylo opakované špinění mimo cyklus, někdy to sílou bylo až jako mít dvě týdenní menstruace za měsíc... Byly měsíce, kdy jsem bez krvácení byla třeba jen 6 dní. S HJ špiním jen velice zřídka. Poslední dobou jsem s cvičením polevila a trochu to jde znát (i na pleti), ale naštěstí se problémy zdaleka nevrátily v takové míře, v jaké byly předtím. Ovu i menzes jsou pořád přesné :-) Stejně ale chci začít znovu cvičit denně, v nabitém rozvrhu je někdy těžké se donutit, ale pak jsem vždycky ráda - po HJ je mi hrozně dobře a ten efekt je neskutečný. Dřív bych tomu nevěřila, nikdy jsem nebyla na podobné "ezo-věci" :-) Děkuji za skvělý seminář a za šíření toho zázraku, jakým HJ je! Přeju, ať Ti dělají jóga i spokojené klientky pořád radost :-) Měj se moc krásně.

 • Ahoj Adélko, mám skvělou zprávu. Po roce a 4 měsících pravidelného cvičení k nám přišlo vytoužené štěstí, jsem těhotná  jsem vděčná sobě, že jsem byla pečlivá a i tobě, že jsi mě naučila sestavu HTJ, která opravdu změnila můj život k lepšímu. Začala jsem pravidelně menstruovat, téměř bezbolestně, začala ovulovat a vnímat své tělo a třešničkou na dortu jsou dvě čárky na pozitivním testu  Rok jsem cvičila poctivě každý den,pak přišlo víc práce a plánování svatby, tak jsem cvičila 4x v týdnu. Odpoutani se od chtění a lpění na miminku, se nám to podařilo. Chtěla jsem se zeptat, jestli by jsi v doporučila nějaké cvičení, HTJ mi hodně pomohla v psychice, tak bych chtěla cvičit dál, abych já i miminko jsme byli pozitivně naladěni a cítili se dobře. Teď se cítím skvělé, jen mě trochu pobolivá břicho, ale to je prý normální. Máš mé velké poděkování, že pomáháš ženám stát se zdravějšími a šťastnějšími. Pokud budeš chtít, dej můj příběh jako motivaci pro ženy, které se snaží otěhotnět. Je vidět ze to jde i bez chemických zásahů západní medicíny. Vše čeho jsem dosáhla bylo pozitivním myšlením a cvičením. Pěkný den přeji a drž nám palce ať vše probíhá hladce a bez komplikací.

 • Ahoj Adélko, posílám pozdravy z Brna. Dodala jsi mi odvahu a konečně jsem vysadila hormonální antikoncepci. Manžel mě v mém rozhodnutí podpořil, zvláště když vidí jak prospívám:-)) Cvičím teprve týden a nestačím se divit. Tělo se hodně čistí, měla jsem jeden den i horečku, hodně vykašlávám hleny a cítím silné pálení v krku. Ale hlavně se mi vrací chuť na sex, nemusíme používat žádné lubrikanty:-) a to za jediný týden bez hormonální antikoncepce s hormonální jógou - neuvěřitelné. Mám snížený močový měchýř po 2 porodech, ale tento víkend jsem o něm poprvé po dlouhé době při sexu nevěděla. Cítím se celkově klidnější a víc nad věcí. Jen je to cvičení trochu jako droga - ten pocit, když si zacvičím je závratný a další den jsem už netrpělivá na večerní dávku. S harmonizací jsi měla pravdu, trošku s ní bojuji, je těžké se uvolnit a být sama se svými myšlenkami. Člověk se cítí tak nějak nechráněný a zranitelný, ale věřím, že je to jen otázka tréninku a trpělivosti. Moc Ti fandím ve Tvém usilí. Měj se krásně a děkuji Ti za pomoc a laskavý přístup.

 • Milá Adélo, v patek jsem absolvovala kontrolu na endokrinologii. Uz 15 let se lecim se sníženou funkci štitné žlázy a konečne mam všechny vysledky v pořádku (krevní oběh, cukr i stitnou zlazu). Leky mam jen z důvodu plánování gravidity, jinak bych je nepotřebovala. Jupi! Hormonalni joga je zázrak a ja ti dekuji, ze jsi me ji naučila  Jinak cvičím od prosince 2014 3x tydne a vymizely mi všechny zdravotní problemy (migrény, premenstruacni syndrom, mam pravidelnou menstruaci i ovulaci:-) ) a zlepšily se mi i deprese a uzkosti. Jinak paní doktorka na endokrinologii znala HJ a ma spoustu pacientek, ktere ji cvičí a maji pozitivni vysledky. Závěrem bych doplnila, ze nejsem porad tak disciplínovaná a občas mi to ujede a necvicim nejaky cas. I přesto jsou vysledky znatelne stává se mi, ze názory druhých, jak cvičí každy den 1x-2x, ve me vzbuzují nejistotu. Ze 3x tydne je málo. Chtěla bych druhé zeny povzbudit, ze vysledky jsou vidět i u lajdaku z počátku jsem cvičila každy den cca 3 měsíce a pak začala polevovat. Poslouchám nyní sve tělo a nenutim se do cvičeni, ono si rekne az bude potřeba. Krásný den tobe i všem absolventkam HJ!

 • Krásné ráno Adélko, úplně nevím kde začít. Tak asi od toho, jak jsem se o Vás dozvěděla. Po roce a půl léčení mé neplodnosti, po několika IUI, hromadě hormonů v prášcích či injekcích, laparoskopické operaci, jsem se rozhodla, že si dám pauzu od všech lékařů přes ženství. V jedné internetové skupince mi Vás doporučily, že mi určitě pomůžete a nebudu se stačit divit, co cvičení HJT se mnou udělá fyzicky a psychicky. Moc se mi do toho nechtělo, protože jsem do té doby bezmezně věřila lékařům, ale jednoho dne nastal zlom, kamarádka zjistila těhotenství a najednou po ní bylo volné místo v kurzu - brala jsem to jako znamení a po místu hned skočila. Tímto jsem nastoupila do 2-měsíčního kurzu HJT. Na první lekci jsem šla se značnou obavou, co mě čeká, zda vše zvládnu apod... Tyto obavy byly naprosto zbytečné. Po skončení první lekce mi bylo líto, že je už po všem a moc jsem se těšila na lekci další. Na kurz jsem docházela s nadšením a vždy jsem se těšila. Cvičila jsem denně hned od začátku - protože cíl byl přece jasný - miminko. Když byl kurz u konce, skoro jsem chtěla zamáčknout slzu - bylo mi u Vás moc příjemně. Po skončení kurzu jsem cvičila dva další měsíce denně, poté obden... V polovině června jsem letěla na dovolenou a pak jsem nějak nemohla do svého rytmu naskočit, ale slíbila jsem si, že v srpnu se do jógy zase vrhnu... No a co se stalo? Vy už Adélko asi víte a nečekala jste nic jiného, ale jsem TĚHOTNÁ. Bože, po dvou letech ztracených nadějí jsem otěhotněla naprosto přirozeně, nečekaně. Zatím je vše v pořádku, vstupuji do druhého trimestru a doufám, že dojdu až k porodu :) Každému Vás doporučuji, moc jste mi pomohla. Tímto moc děkuji a přeji Vám spoustu dalších spokojených klientek. Mějte se báječně.

 
Mnohokrát děkuji!

 

TERMÍNY VÍKENDOVÝCH SEMINÁŘŮ

Bc. Adéla Bavlšíková

257 26 Divišov +420 774 935 855 adela.bavlsikova@gmail.com